Co powiecie na agresywny body-kit dla Dacii Duster?

Takiego połączenia dawno nie widzieliśmy.

Dacia Duster jest z pewnością jednym z tych modeli, które przyciągają do siebie klienta bardzo przystępną ceną, która jest adekwatna do oferowanego wyposażenia oraz osiągów. Jeżeli ktoś szuka taniego, niewielkiego SUV-a, z dodatkową instalacją gazową to z pewnością jest to bardzo dobry wybór, co jednak, jeżeli chcesz połączyć to wszystko z agresywniejszym wyglądem? Cóż.. trudno znaleźć samochód, który spełniłby te oczekiwania, jednak tuner Prior Design przekształci nudnego Dustera w prawdziwą „bestię”.

Niemiecki tuner posiada na swoim koncie kilka ciekawych projektów pokroju pakietu ulepszeń do Porsche Taycan Turbo S, czy też body-kitu dla nowej Toyoty Supry, jednak najnowszy pomysł jest dość nietypowy. Prior Design postanowił puścić wodze fantazji i nadał Dacii Duster agresywniejszego wyglądu, a sam body-kit oferowany jest za bardzo przystępną cenę.

Rumuński SUV otrzymał poszerzone błotniki wraz z nieco wysuniętymi progami bocznymi, nowy przód z agresywniejszym zderzakiem oraz subtelnym splitterem oraz spory dyfuzor z dwoma okrągłymi końcowkami układu wydechowego. Całość została dopełniona przez niewielki spojler dachowy, przyciemniony grill oraz czarne znaczki, które lepiej komponują się z szarym lakierem od ich białych odpowiedników. Należy jednak wspomnieć, że pakiet modyfikacji nie obejmuje sprężyn oraz obręczy, które trafiły do powyższego pojazdu.

Tuner wycenił ten agresywny pakiet na jedynie 2999 euro, jednak za wcześniej wspomniany spojler dachowy będziemy musieli dopłacić dodatkowo 299 euro. Oznacza to, że pełen zestaw modyfikacji możemy zakupić za około 15.200 złotych. Nie jest to zbyt wygórowana cena, jednak w połączeniu z niewielką ceną Dacii Duster stanowi jej spory procent.

Dacia Duster body-kit od Prior Design

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz