Zdjęcia szpiegowskie

Odświeżona Skoda Scala została przyłapana podczas zakamuflowanych testów

Nie spodziewajmy się zbyt dużych zmian.

Skoda Scala stosunkowo niedawno dołączyła do oferty czeskiej marki, gdyż zaledwie w 2019 roku wyparła z niej Skodę Rapid. Wraz z upływem kilku lat inżynierowie Skody postanowili odświeżyć nieznacznie czeskiego kompakta i wprowadzić do niego kilka poprawek wizualnych. Co więcej, zakamuflowany prototyp odświeżonej Scali został przyłapany podczas publicznych testów wraz z holowaną przyczepą.

Niestety zastosowana siatka maskująca nie pozwala nam przyjrzeć się dokładnie wprowadzonym zmianom, jednak nie zdołała ona ukryć wszystkich szczegółów. Już na pierwszy rzut oka możemy dostrzec nowe przednie reflektory, a ukryte w rogach zderzaka wloty powietrza wydają się być otwarte. Co więcej możemy dostrzec niewielkie zmiany w okolicach tylnych i przednich błotników, zaś sama konstrukcja przedniego zderzaka oraz grilla wydaje się być nieco zmieniona, jednak może to być zasługa dobrego kamuflażu.

Podobnie sytuacja prezentuje się na tyłach pojazdu, który ukryty został pod jeszcze większą dozą kamuflażu, co w połączeniu z holową przyczepką nie pozwala nam przyjrzeć się tylnemu zderzakowi. Być może inżynierowie wprowadzili pewne zmiany w tej okolicy, jednak zostały one dobrze ukryte. Co więcej, tylne światła wydają się być identyczne względem obecnej generacji, jednak zostały one przyciemnione aby zmylić wzrok, co może sugerować, że doczekają się nowego wzoru świetnego.

Niestety facelifting nie przyniesie do wnętrza Scali poważniejszych zmian. Możemy jedynie liczyć na rozszerzenie oferty dostępnych tapicerek oraz wykończeń, a także na aktualizację systemu inforozrywki. Podobnie sytuacja przedstawia się z gamą jednostek napędowych, która zapewne pozostanie niezmieniona.

Czeska marka nie podała jeszcze przybliżonej daty premiery odświeżonej Skody Scali, co oznacza, że z pewnością nie pojawi się ona przed początkiem 2022 roku.

2022 Skoda Scala Facelifting – zdjęcia szpiegowskie, wrzesień 2021

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz