Zdjęcia szpiegowskie

Mercedes Klasy C przyłapany podczas zakamuflowanych testów

Tym razem została sfotografowana praktyczniejsza wersja modelu podczas zimowych testów.

Tym razem została sfotografowana praktyczniejsza wersja modelu podczas zimowych testów.

Nowa generacja Mercedesa Klasy C zbliża się do swojej premiery wielkimi krokami i znajduje się już w końcowej fazie rozwoju. Wielokrotnie mogliśmy przyjrzeć się temu modelowi na różnorodnych zdjęciach szpiegowskich z coraz mniejszą ilością kamuflażu. Teraz jednak przyłapano jego praktyczniejszą wersję z długim dachem podczas ekstremalnych testów zimowych w Szwecji.

Mercedes Klasy C w wersji kombi został przykryty grubą warstwą siatki maskującej, która nie pozwala nam dokładnie przyjrzeć się wprowadzonym zmianom. Jednak już na pierwszy rzut oka możemy dostrzec, że pojazd nie doczeka się zbyt gruntownych zmian i duża część obecnego projektu zostanie przeniesiona do nowej generacji. Do wnętrza trafi natomiast nowy ekran inforozrywki zapożyczony z niedawno zaprezentowanej Klasy S, który zostanie zintegrowany z konsolą środkową i połączony z dotykowymi elementami sterującymi.

Nie jest również tajemnicą, że praktyczniejsza wersja modelu odziedziczy zapewne prawie wszystkie jednostki napędowe od nowej Klasy C. Oznacza to, że otrzymamy zarówno cztero-, jak i sześciocylindrowe silniki benzynowe i wysokoprężne, a także hybrydy. Pod znakiem zapytania stoi hybryda typu plug-in, która z pewnością znajdzie się w ofercie silników Klasy C, jednak istnieje duża szansa, że nie trafi ona do kombi. W przyszłości pojawią się również topowe warianty z rodziny AMG.

Nowa generacja Mercedesa Klasy C zostanie zaprezentowana już w przyszłym roku, a na swoją premierę model ten przybędzie w tradycyjnej wersji sedana. W późniejszym czasie dołączy do niego kombi oraz wariant All-Terrain, natomiast najdłużej przyjdzie nam czekać na topowe wersje spod szyldu AMG.

2022 Mercedes Klasy C w wersji kombi – zdjęcia szpiegowskie, grudzień 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz