Nowa Honda Civic na pierwszej wizualizacji

Model doczeka się znacznie uproszczonego designu.

Model doczeka się znacznie uproszczonego designu.

Na początku października do sieci wyciekły grafiki patentowe przedstawiające jedenastą generacją Civica zarówno jako kompakta, jak i sedana. Pozwalały one nam wstępnie rzucić okiem na oba modele, które doczekają się zdecydowanie bardziej uproszczonego designu, niemniej jednak prezentowały one jedynie zarys pojazdów. Teraz możemy w pełni spojrzeć na nadchodzącego sedana dzięki pierwszej wizualizacji pochodzącej z portalu Motor1.

Autorzy grafik bazowali na opublikowanych wcześniej materiałach patentowych, co możemy zobaczyć w zdecydowanie uproszczonym wyglądzie sedana, który utracił sporą część swojego wcześniejszego charakteru. Dodatkowo graficy postanowili dorzucić kilka elementów z bratnich modeli pokroju Accorda, czy też hybrydy Insight. Stąd też zaprezentowany pojazd otrzymał nietypowe osłony błotników, czy też reflektory.

Oczywiście twórcy grafik puścili również wodze fantazji i wprowadzili do pojazdu większe, sportowo wyglądające felgi, szyberdach, czy też kilka innych akcentów świadczących o pochodzeniu modelu. Oczywiście wszystkie te elementy są jedynie domysłami autorów, które mogą nie mieć odzwierciedlenia w produkcyjnej wersji pojazdu, lecz trzeba przyznać, że dodają one modelowi nieco charakteru.

Na potwierdzenie wyglądu pojazdu będziemy musieli poczekać do jego oficjalnej premiery, która powinna nastąpić późną wiosną przyszłego roku. Model zadebiutuje zarówno w tradycyjnej, jak i kompaktowej wersji, a wkrótce po premierze rodzinę 11. generacji Hondy Civic uzupełni topowa odmiana Type R oraz wydajnościowy wariant Si.

Honda Civic XI generacji sedan

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz