Oto jak mógłby wyglądać Nissan Z Proto Shooting Brake

Trzeba przyznać, że ten typ nadwozia idealnie pasuje do Z Proto.

Trzeba przyznać, że ten typ nadwozia idealnie pasuje do Z Proto.

Premiera nowego Nissana Z Proto była jednym z najgorętszych wydarzeń tego roku i zapowiedzią tego, jak będzie mógł wyglądać następca kultowego Nissana 370Z. Pojazd od razu zdobył ogromną popularność o czym mogą świadczyć liczne wizualizacje przedstawiające pojazd ten w różnych wersjach. Widzieliśmy już jego topową wersję wydajnościową Nismo oraz wariant pozbawiony stałego dachu, który również świetnie się prezentował. Teraz możemy przyjrzeć się jego praktyczniejszej odmianie Shooting Brake.

Autorem tej wizualizacji jest Rain Prisk, który postanowił nieznacznie podnieść dach Nissana Z Proto i znacząco go wydłużyć. W efekcie czego otrzymaliśmy świetnie prezentujący się model, którego zmodyfikowana linia dachowa pasuje do samego nadwozia oraz stylu Z Proto, a jego czarna barwa stylowo kontrastuje z żółtym lakierem.

Z pewnością jest to wariant, który mógłby doczekać się realizacji, choć niekoniecznie można tu mówić o trafieniu na linie montażowe Nissana. Jednak będzie on stanowił ciekawy pomysł dla firm tunerskich, które nie przegapią okazji, aby zyskać na ogromnej popularności tego modelu.

Warto również dodać, że sam artysta Rain Prisk planuje jeszcze stworzyć dwie dodatkowe wizualizacje przedstawiające Nissana Z Proto w nietypowych wcieleniach o czym poinformował w mediach społecznościowych. Grafik planuje przygotować wersje z centralnie umieszczonym silnikiem oraz widebody z agresywniejszych nadowziem.

2020 Nissan Z Proto

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Rain Prisk

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz