Oto Land Rover Defender Yachting Edition od polskiego studia Carlex Design

Pojazd otrzymał nowe wnętrze z drewnianymi panelami oraz całkowicie nową kolorystyką.

Pojazd otrzymał nowe wnętrze z drewnianymi panelami oraz całkowicie nową kolorystyką.

Polskie studio projektowe zaskakiwało nas już kilkoma swoimi projektami. Niedawno mogliśmy podziwiać Mercedesa-AMG GT R Pro Tattoo Edition z niesamowitym wnętrzem oraz Mercedesa-Benz Klasy X Yachting Edition z dwukolorowym lakierowaniem oraz wnętrzem wykończonym drewnianymi panelami. Teraz swoją „jachtową” edycję specjalną otrzymał potężny Land Rover Defender, który doczekał się bardzo ciekawego wnętrza.

Oto Land Rover Defender Yachting Edition od polskiego studia Carlex Design

Tuner wykorzystał pięciodrzwiową wersję Land Rovera Defendera 110 i ubrał ją w lakierowane na srebrno nadwozie, które prezentuje się zdecydowanie lepiej od tradycyjnej kolorystyki modelu. Dodatkowo nie mogło zabraknąć czarnego paska z napisem „Yachting Edition” ciągnącego się wzdłuż bocznych progów oraz złotego bądź srebrnego kompasu na obudowie koła zapasowego. Tuner zastąpił również napis „Defender” znajdujący się na masce pojazdu nazwą firmy. Według Carlex Design pojazd ten stanowi „idealne połączenie osiągów terenowych, niezawodności i luksusowego morskiego stylu”.

Największe zmiany zaszły jednak we wnętrzu maszyny, która otrzymała nietypowe wykończenie. Przestrzeń załadunkowa otrzymała podłogę wykończoną drewnianymi panelami, które zostały pociągnięte na tylną część drugiego rzędu siedzeń. Drewniane wykończenie powędrowało również do części pasażerskiej, w której znalazło się na m.in. na desce rozdzielczej, panelach drzwi oraz tunelu środkowym.

Wnętrze zaoferuje nam również dwa kolory wykończenie. Pierwszym z nich jest charakterystyczna biel, która dobrze komponuje się z drewnianymi panelami oraz nadaje pojazdowi jachtowego klimatu. Druga wersja wykończenie jest dosyć nietypowa i stanowi połączenie złotej tapicerki z drewnem oraz akcentami ze szczotkowanego srebrnego aluminium.

Carlex Design nie podało ceny, jaką przyjdzie nam zapłacić za wykończenie naszego Defendera drewnianymi panelami, lecz możemy się spodziewać, że nie będzie ona niska.

Land Rover Defender Yachting Edition od Carlex Design

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Motor1

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz