Supersamochody

McLaren 600LT Spider dopieszczony przez MSO

Oto pokaz możliwości modyfikacji brytyjskich supersamochodów przez McLaren Special Operations.

Oto pokaz możliwości modyfikacji brytyjskich supersamochodów przez McLaren Special Operations.

MSO (McLaren Special Operations) to dział brytyjskiego producenta, odpowiedzialny za wszelakie modyfikacje i personalizacje ich supersamochodów. Na warsztat trafił do niego ostatnio McLaren 600LT Spider, a oto wynik ich pracy.

Roadster polakierowany został w kolorze Dove Grey, z akcentami Napier Green znajdującymi się na krawędziach nadwozia. Dla dopełnienia jasno-zielony kolor zastosowany został także na zaciskach hamulców. MSO przy nakładaniu akcentów zastosowało tę samą technikę jak przy samochodach wyścigowych 720S GT3 i 570S GT4, co oznacza, że zielone linie najpierw nałożone zostały na lekką, elastyczną folię, a następnie przytwierdzone do nadwozia.

Auto wzbogacone zostało w dodatkowe, satynowe elementy z włókna węglowego MSO oraz 10-ramienne kute, ciemne felgi.

Kokpit auta wykończony został ciemną Alcantarą z zielonymi akcentami na kierownicy i przeszyciach foteli. W bokach drzwi i tunelu środkowego umieszczone zostały dodatkowo wkładki z włókna węglowego. Siedzenia to ta sama, super lekka konstrukcja jaką znajdziemy w McLarenie Senna.

Jednostka napędowa samochodu nie została zmieniona w żaden sposób, a więc dalej jest to podwójnie doładowane V8 generujące moc 600 KM. McLaren rozpędza się od 0 do 100 km/h w 2,9 sekundy, a do 200 km/h w zaledwie 8,4 sekundy. Prędkość maksymalna z zamkniętym dachem wynosi 324 km/h, a z otwartym spada do 315 km/h.

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz